Oyun Portal Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HaberlerAnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Hitman: Absolution Kolay Olmayacak

4 posters
YazarMesaj
Prodigy
Yönetici
Yönetici
Prodigy

Hitman: Absolution Kolay Olmayacak Empty
MesajKonu: Hitman: Absolution Kolay Olmayacak   Hitman: Absolution Kolay Olmayacak EmptyPtsi Tem. 02, 2012 8:25 am

[Resimleri sadece adminler görebilir.]
Yapım süreci boyunca yapay zekanın üstüne düştüklerini sıklıkla dile getiren IO Interactive ekibi, Hitman: Absolution'un zorlu bir deneyim olacağını öne sürüyor. IO Interactive'den Tore Blystad, oyunu herkesin biteremeyeceğini iddia etti.
Resmi Playstation dergisine konuşan oyunun direktörü Blystad, "Oyunu oynayanların sadece %20'si Hitman: Absolution'u bitirebilecek. Bu durum bizi, yani oyunu geliştirenleri de üzüyor." sözlerini söyledi.
Konuyu detaylandıran Blystad, "Bu kez, öncekilerden daha fazla detay üzerinde çalışıyoruz. Oyuncuların genel manada oyunu biterebileceğini sanmıyorum. Bitirenler de, geriye dönüp tekrardan oynayarak bitireceklerdir." sözlerine yer verdi.
https://denemeforum123.forum.st
Jerath
Er
Er
Jerath

MesajKonu: Geri: Hitman: Absolution Kolay Olmayacak   Hitman: Absolution Kolay Olmayacak EmptyPtsi Tem. 02, 2012 9:05 am

%20 lik oran bana çok saçma geldi çünkü her oyuncunun amacı oyunu bitirmektir biraz fazla abartılmış gibi geldi.
WarriorTR
Er
Er
WarriorTR

MesajKonu: Geri: Hitman: Absolution Kolay Olmayacak   Hitman: Absolution Kolay Olmayacak EmptyPtsi Tem. 02, 2012 9:11 am

Şaka yapıyor olmalılar .. Very Happy
Sochie
Editör
Editör
Sochie

MesajKonu: Geri: Hitman: Absolution Kolay Olmayacak   Hitman: Absolution Kolay Olmayacak EmptyPtsi Tem. 02, 2012 9:14 am

ben inanıyorum.hitmanı ps2de oynarken bile bitiremedim ki gerçekten çok uğraşmıştım.adamlar böyle diyorsa hiç başlamayın :E
Jerath
Er
Er
Jerath

MesajKonu: Geri: Hitman: Absolution Kolay Olmayacak   Hitman: Absolution Kolay Olmayacak EmptyPtsi Tem. 02, 2012 9:17 am

Sochie demiş ki:
ben inanıyorum.hitmanı ps2de oynarken bile bitiremedim ki gerçekten çok uğraşmıştım.adamlar böyle diyorsa hiç başlamayın :E

Ben önceki 2 oyununu bitirdim Hitman'ın aslında yapay zeka yerine görevler çok zorlamıştı eğer aynı tarz zor görevler olur birde yapay zeka üst düzey olursa vay halimize. Crying or Very sad
Sochie
Editör
Editör
Sochie

MesajKonu: Geri: Hitman: Absolution Kolay Olmayacak   Hitman: Absolution Kolay Olmayacak EmptyPtsi Tem. 02, 2012 9:41 am

eğer oyunu bitiremiyorsak yapım amacı ne ozaman biz ezikler olarak(%80lik kısım) almıyalım oyunu Very Happy

Hitman: Absolution Kolay Olmayacak
1 sayfadaki 1 sayfası