Oyun Portal Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HaberlerAnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Mount&Blade En Sevdiğiniz Ülke?

5 posters
YazarMesaj
mustafa123
Moderatör
Moderatör

Mount&Blade En Sevdiğiniz Ülke? Empty
MesajKonu: Mount&Blade En Sevdiğiniz Ülke?   Mount&Blade En Sevdiğiniz Ülke? EmptyÇarş. Tem. 04, 2012 8:39 am

Ülke doğru bir tanım mı bilemedim ama anlayın işte. Very Happy Ben Kergitleri seviyorum.
Prodigy
Yönetici
Yönetici
Prodigy

MesajKonu: Geri: Mount&Blade En Sevdiğiniz Ülke?   Mount&Blade En Sevdiğiniz Ülke? EmptyÇarş. Tem. 04, 2012 8:54 am

Kergit Hanlığı;

En son Prodigy tarafından Çarş. Tem. 11, 2012 1:40 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://denemeforum123.forum.st
Croesus
Editör
Editör

MesajKonu: Geri: Mount&Blade En Sevdiğiniz Ülke?   Mount&Blade En Sevdiğiniz Ülke? EmptySalı Tem. 10, 2012 2:31 pm

Svadya Krallığı
Prodigy
Yönetici
Yönetici
Prodigy

MesajKonu: Geri: Mount&Blade En Sevdiğiniz Ülke?   Mount&Blade En Sevdiğiniz Ülke? EmptyÇarş. Tem. 11, 2012 1:41 am

Croesus demiş ki:
Svadya Krallığı

Bulunduğu yer çok zorlu her taraftan savaş açılabilir ve suvarileri haricinde sağlam bir birliği olduğunu sanmıyorum. Svadya bana göre pek güçlü bir ülke değil ve yeni başlayanlar için dezavantajlı.
Croesus
Editör
Editör

MesajKonu: Geri: Mount&Blade En Sevdiğiniz Ülke?   Mount&Blade En Sevdiğiniz Ülke? EmptyÇarş. Tem. 11, 2012 2:19 pm

Prodigy demiş ki:
Croesus demiş ki:
Svadya Krallığı

Bulunduğu yer çok zorlu her taraftan savaş açılabilir ve suvarileri haricinde sağlam bir birliği olduğunu sanmıyorum. Svadya bana göre pek güçlü bir ülke değil ve yeni başlayanlar için dezavantajlı.

Ben zoru severim Cool Wink Very Happy Kral Harlaus her zaman sıcak gelmiştir bana.O yüzden seviyorum Very Happy
Sochie
Editör
Editör
Sochie

MesajKonu: Geri: Mount&Blade En Sevdiğiniz Ülke?   Mount&Blade En Sevdiğiniz Ülke? EmptyPaz Tem. 15, 2012 2:27 pm

Oğuz sen %60 doğrulukla konuşuyorsun çünkü svadya her zaman zayıf olmuyor eğer ki mareşalin çağrısına iyi bir katılım yapılmazsa svadya tek savaşta bile düşüyor fakat mareşalin çağrısı yanıt bulur ve lordların büyük çoğunluğu toplanırsa rodok kergit veagir nord seferlerini arka arkaya durdurabilecek güçteler.Ama ben kergitleri seviyorum çünkü oyunun dinamiği onlarda evet kale savaşları tam fiyasko 200kişiye karşı 1100 kişiyle girip 400 adamla çıkma gibi olaylar olabiliyor ama kergit atlılarıyla savaş alanı tam bir eğlence alanı.Ve kergit ordusu dikkat istiyen bir ordu.Eğer sizi bekleyen bir orduya direk girerseniz bu tam bir rezalet olur yarı yolda ordu dağalır fakat bir tepeye gelip onların size gelmesini beklerken konum avantajlarını kaybettikten sonra üstlerine atlarını sürerseniz bu tam bir kedi fare avı oluyor ve 50 atlıyla dahi koca seferi durdurabiliyorsunuz.Ha birde nord ordusu var kale savaşlarında vazgeçilmez fakat savaş alanında öyle bir deneyim ve dikkat isterki ters hareketinizde siizi kahramanlar ı bile kurtaramaz bırakın üstünüze gelsinler yokuş yukarı.Yayaların nordlara karşı bir şansı yok tepe tırmanan bir atlı zaten yayadanda vahim durumda yani tepedeki nord ordusu tam bir avcı zaten oyunda svadya nord ve kergit orduları var gerisi sönük ordular kuru kalabalıklar
Jerath
Er
Er
Jerath

MesajKonu: Geri: Mount&Blade En Sevdiğiniz Ülke?   Mount&Blade En Sevdiğiniz Ülke? EmptyPtsi Tem. 16, 2012 12:19 am

Bence Rhodok.Piyadeleri çok sağlam.
Prodigy
Yönetici
Yönetici
Prodigy

MesajKonu: Geri: Mount&Blade En Sevdiğiniz Ülke?   Mount&Blade En Sevdiğiniz Ülke? EmptyPtsi Tem. 16, 2012 12:22 am

Sochie demiş ki:
Oğuz sen %60 doğrulukla konuşuyorsun çünkü svadya her zaman zayıf olmuyor eğer ki mareşalin çağrısına iyi bir katılım yapılmazsa svadya tek savaşta bile düşüyor fakat mareşalin çağrısı yanıt bulur ve lordların büyük çoğunluğu toplanırsa rodok kergit veagir nord seferlerini arka arkaya durdurabilecek güçteler.Ama ben kergitleri seviyorum çünkü oyunun dinamiği onlarda evet kale savaşları tam fiyasko 200kişiye karşı 1100 kişiyle girip 400 adamla çıkma gibi olaylar olabiliyor ama kergit atlılarıyla savaş alanı tam bir eğlence alanı.Ve kergit ordusu dikkat istiyen bir ordu.Eğer sizi bekleyen bir orduya direk girerseniz bu tam bir rezalet olur yarı yolda ordu dağalır fakat bir tepeye gelip onların size gelmesini beklerken konum avantajlarını kaybettikten sonra üstlerine atlarını sürerseniz bu tam bir kedi fare avı oluyor ve 50 atlıyla dahi koca seferi durdurabiliyorsunuz.Ha birde nord ordusu var kale savaşlarında vazgeçilmez fakat savaş alanında öyle bir deneyim ve dikkat isterki ters hareketinizde siizi kahramanlar ı bile kurtaramaz bırakın üstünüze gelsinler yokuş yukarı.Yayaların nordlara karşı bir şansı yok tepe tırmanan bir atlı zaten yayadanda vahim durumda yani tepedeki nord ordusu tam bir avcı zaten oyunda svadya nord ve kergit orduları var gerisi sönük ordular kuru kalabalıklar

Okumadım. Suspect

Mount&Blade En Sevdiğiniz Ülke?
1 sayfadaki 1 sayfası