Oyun Portal Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HaberlerAnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Call of Duty: Modern Warfare 3 - İnceleme

4 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Prodigy
Yönetici
Yönetici
Prodigy

Call of Duty: Modern Warfare 3 - İnceleme Empty
MesajKonu: Call of Duty: Modern Warfare 3 - İnceleme   Call of Duty: Modern Warfare 3 - İnceleme EmptyÇarş. Haz. 20, 2012 6:31 am

Call of Duty: Modern Warfare 3 - İnceleme 6046062_orig

Sizde kan kokusunu alıyormusunuz? Ve büyük bir gürültü... Bunlar 3. Dünya Savaşı’nın izleri. Aylardır büyük bir merakla beklenen Infinity Ward ve Sledgehammer’ın ortak yapımı, Modern Warfare serisinin 3. oyunu raflarda yerini aldı.

Grafik ve Sesler: Farklı soslar aynı tatlar
Call of Duty serisi Modern Warfare serisinin ilk oyunundan beri aynı grafik motorunu kullanıyor. Grafikler günümüz oyunlarına göre çok kötü olmasada, geriden geldiğini söylemek zorundayız. Hele ki Battlefield 3 gibi rakibi karşısında bu grafiklerle savaşmaşı çok zor gözüküyor. Savaş alanları, şehir içleri ve binalar oldukça iyi tasarlanmış. Ancak her sahnede gözünüze batan eski yapılar bulunuyor. Bazen nesnelerin cansız ve göze hoş gelmeyen grafikleri oyun için yetersiz kalıyor. Oyunun gerçekten en büyük eksikliği grafikler, Call of Duty ekibi neyin peşinde bilmiyoruz ama eğer bir oyun daha bu grafik motoruyla piyasaya çıkarsa çok büyük eleştiriler alacaktır. Oyundaki çoğu silah, bina ve nesneler önceki oyunlara ait. En başta gözünüze batmıyor ama önceki oyunları oynayan oyuncular, silahları hemen tanıyacaklardır.
Seslere gelecek olursak patlama ve silah sesleri neredeyse oyunun tamamı gibi önceki oyunlara ait. Sesler kulağa hoş gelmiyor. Müzikler oyunda yer alsada, aksiyon anlarında sizi gaza getirecek müzikler bulunmuyor. Bunun yerine bölüm sonlarındaki zafer müzikleri insanı birazda olsa tatmin edebiliyor.

İçerik ve Oynanabilirlik: Soap, Yuri ve Price!
Oyunun en güçlü noktası senaryo kısmı. Serinin tüm oyunlarında olduğu gibi başarılı bir iş çıkartılmış. Özellikle Soap ve Price gibi efsane isimleri yeniden görmek hoşunuza gidiyor. Oyunda Almanya’da, Fransa’da, Somali’de ve bir çok ülkede daha bulunuyorsunuz. Hatta Fransa, Paris’te Eyfel Kulesi’nin yıkılışına bile şahit oluyorsunuz. Yeni oyunda Makarov’un peşine düşürüyoruz ve bu çok heyecanlı bir serüveni ekranlarımıza taşıyor. Özellikle oyunun son sahnelerinde duygulanabiliyorsunuz. Kurtarılamayan Soap, bunun ardından deliren ve Yuri’nin canına okumaya çalışan Price, son bölümde Makarov tarafından öldürülen Yuri .. Oyun gerçekten duygusal sahnelere sahip.
Oyunun oynanabilirliği önceki oyunlarla aynı gibi. Bu seriye alışkın olan oyuncular en başından beri oyuna yabancılık çekmeyek, klasik bir Call of Duty FPS oyunu var karşımızda. Oyundaki yapay zeka çok iyi. Regular seviyesinde bile oynarken gerçekten zorlandığınız bölümler olabiliyor. Ayrıca oyunun senaryo modunu tamamen bitirmek için çeşitli bölümlerdeki intelleri toplamanız gerekiyor. Ama bu en başta bir çok oyuncu tarafından atlanıyor. O kadar aksiyonun içinde kim gereksiz gibi gözüken intelleri toplayabilir ki.

Genel: Fanboylar sağolsun!
Oyuna genel olarak bakıldığında rakibi Battlefield 3’ün çok gerisinde kalsada, kısada olsa heyecanlı senaryosu ile oyuncuları ekran başına kilitleyecektir ve her zamanki gibi yüksek satış rakamlarına ulaşacaktır. Yenilenmiş grafik motoru ile hazırlanmış yeni bir Call of Duty oyunu dileklerimizle esen kalın.

Grafik: 6.5
Ses: 7.0
Oynanabilirlik: 8.5
Genel: 7.5

En son Prodigy tarafından Cuma Tem. 06, 2012 5:23 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
https://denemeforum123.forum.st
phobos21
Misafir

MesajKonu: Geri: Call of Duty: Modern Warfare 3 - İnceleme   Call of Duty: Modern Warfare 3 - İnceleme EmptyÇarş. Haz. 20, 2012 6:32 am

Güzel inceleme olmuş eline sağlık.
Fanboy konusuda'da kesinlikle katılıyorum.
Prodigy
Yönetici
Yönetici
Prodigy

MesajKonu: Geri: Call of Duty: Modern Warfare 3 - İnceleme   Call of Duty: Modern Warfare 3 - İnceleme EmptyÇarş. Haz. 20, 2012 6:32 am

Değerli yorumların için teşekkürler, evet Call of Duty'nin en büyük eksisi bu çok fazla fanboya sahip. Piyasaya her sene aynı oyunu modlayıp koysalar (ki öyle yapıyorlar) her oyunu müthiş satış rakamlarına ulaşıyor. Aslında bu yapımcıların işine gelse de serinin geleceğini kötü yönden etkiliyor. Oyun gelişmiyor, sürekli aynı yerde sayıyor.
Archange
Misafir

MesajKonu: Geri: Call of Duty: Modern Warfare 3 - İnceleme   Call of Duty: Modern Warfare 3 - İnceleme EmptyÇarş. Haz. 20, 2012 6:33 am

Çok güzel inceleme yapmışsın sağolasın. Evet yerlerinde sayıyorlar bildiğin ama inşallah seneye veya daha sonra yenilenmiş bir CoD görürüz
UnderCov
Misafir

MesajKonu: Geri: Call of Duty: Modern Warfare 3 - İnceleme   Call of Duty: Modern Warfare 3 - İnceleme EmptyÇarş. Haz. 20, 2012 6:33 am

Ne yalan söyleyeyim incelemene hayran kaldım doğrusu.O kadar forum dolaştım ve bir o kadar da inceleme okudum ama konu MW3 olunca ortalık yerinden oynuyor.Kimisi oyuna mükemmel diyor(?) kimisi de çok kötü diyor..Bu inceleme ne iyi,ne kötü tam ayarında bir anlatım olmuş.Eline sağlık incelemelerinin devamını bekliyorum senden
Prodigy
Yönetici
Yönetici
Prodigy

MesajKonu: Geri: Call of Duty: Modern Warfare 3 - İnceleme   Call of Duty: Modern Warfare 3 - İnceleme EmptyÇarş. Haz. 20, 2012 6:34 am

Player1 demiş ki:
Değerli yorumların için teşekkürler, evet Call of Duty'nin en büyük eksisi bu çok fazla fanboya sahip. Piyasaya her sene aynı oyunu modlayıp koysalar (ki öyle yapıyorlar) her oyunu müthiş satış rakamlarına ulaşıyor. Aslında bu yapımcıların işine gelse de serinin geleceğini kötü yönden etkiliyor. Oyun gelişmiyor, sürekli aynı yerde sayıyor.
Yorumun için teşekkür ederim. Eğer konularıma daha fazla yorum gelirse ve bir hit yakalarsam daha çok inceleme planlarım var. Bu ve yazmaya başladığım diğer incelemelerimde en dikkat ettiğim nokta tarafsızlık ve en ufak detayı gözden kaçırmamak, eğer tarafsız bir gözle oyunu aldığınız ve oynadığınız zaman oyunun ne olduğunu tam olarak o zaman anlıyorsunuz.
?nFlameS
Misafir

MesajKonu: Geri: Call of Duty: Modern Warfare 3 - İnceleme   Call of Duty: Modern Warfare 3 - İnceleme EmptyÇarş. Haz. 20, 2012 6:34 am

Hem battlefield 3,hemde cod mw3 oynamış biri olarak şuan bu yorumda bulunacağım.Herkes izlemiştir battlefield 3 ün çıkış videolarını,boy boy gösterdikleri reklamları hepimiz biliyoruzdur.Cod mw3 fazla reklama girmedi,fazla gösterişte,videolarda bulunmadı.Çoğumuz dedik ki hah tamam cod mw3 bu sefer yerle bir oldu,şuna bak her sene aynı grafik motorunu,ses efektlerini önümüze serip duruyorlar.Şuna bak be battlefieldın 3 grafiklerine,çevre parçalanıyor,uçak sürüyoruz,bina yıkılıyor,ses efektleri mükkemmel daha ne olsun felan filan.Eminimki hepimiz bu yargılar içindeydik neyse konuya dönelim.Açık konuşcam battlefield 3 bana göre bekleneni vermedi.Nedenedine gelirsek bi kere seneryo alıntımı diyiyim yoksa uğraşmamışlarmı bilmiyorum artık ama bana cod black ops oynuyor hissini vermedi değil.Oyun başlangıcında çok büyük değişikliğe girdiği apaçık zaten belli oluyordu.Ama içeriğe baktığımızda sadecene grafikten ibaret olduğu battlefield 3 ün sadecene multi tabanlı iyi bi oyun sunduğunu fark ettim.Yapay zeka zaten yok gibi bişey.İster normalde oynayın ister en zorda oynayın düşmanın hareketlerinde bi değişim söz konusu değil zombi gibi üstünüze geliyorlar resmen(İlk bölüm bunun apaçık kanıtı).Neyse konumuz cod mw3.Abi ben böyle senaryo,aksiyon görmedim.Tamam multiplayeri,grafikleri,sesleri mükkemmel değil ama abi bu kadarmı güzel seneryo işleyişi,aksiyon sahneleri film tadında,bir olsn nefes alınmadığı bir oyun olurmu yav.Grafikleride ahım şahım değil ama oynanmiyacak gibide durmuyor.Hatta iyi bile diyebilirim.Multiplayere girmiycem orası zaten saçmalık.Seslerde elimde sanki tenekeden yapılmış bir silah varmış gibi hissi olmasına karşın çok büyük zevk aldım.Bana göre alması gereken notları şöyle olmalıydı ;

Grafikler : 80/100
Ses : 75/100
Oynanabilirlik : 98/100
Ortalama : 84/100

Olması gerekiyordu bence.
Prodigy
Yönetici
Yönetici
Prodigy

MesajKonu: Geri: Call of Duty: Modern Warfare 3 - İnceleme   Call of Duty: Modern Warfare 3 - İnceleme EmptyÇarş. Haz. 20, 2012 6:35 am

İnFlameS demiş ki:
Hem battlefield 3,hemde cod mw3 oynamış biri olarak şuan bu yorumda bulunacağım.Herkes izlemiştir battlefield 3 ün çıkış videolarını,boy boy gösterdikleri reklamları hepimiz biliyoruzdur.Cod mw3 fazla reklama girmedi,fazla gösterişte,videolarda bulunmadı.Çoğumuz dedik ki hah tamam cod mw3 bu sefer yerle bir oldu,şuna bak her sene aynı grafik motorunu,ses efektlerini önümüze serip duruyorlar.Şuna bak be battlefieldın 3 grafiklerine,çevre parçalanıyor,uçak sürüyoruz,bina yıkılıyor,ses efektleri mükkemmel daha ne olsun felan filan.Eminimki hepimiz bu yargılar içindeydik neyse konuya dönelim.Açık konuşcam battlefield 3 bana göre bekleneni vermedi.Nedenedine gelirsek bi kere seneryo alıntımı diyiyim yoksa uğraşmamışlarmı bilmiyorum artık ama bana cod black ops oynuyor hissini vermedi değil.Oyun başlangıcında çok büyük değişikliğe girdiği apaçık zaten belli oluyordu.Ama içeriğe baktığımızda sadecene grafikten ibaret olduğu battlefield 3 ün sadecene multi tabanlı iyi bi oyun sunduğunu fark ettim.Yapay zeka zaten yok gibi bişey.İster normalde oynayın ister en zorda oynayın düşmanın hareketlerinde bi değişim söz konusu değil zombi gibi üstünüze geliyorlar resmen(İlk bölüm bunun apaçık kanıtı).Neyse konumuz cod mw3.Abi ben böyle senaryo,aksiyon görmedim.Tamam multiplayeri,grafikleri,sesleri mükkemmel değil ama abi bu kadarmı güzel seneryo işleyişi,aksiyon sahneleri film tadında,bir olsn nefes alınmadığı bir oyun olurmu yav.Grafikleride ahım şahım değil ama oynanmiyacak gibide durmuyor.Hatta iyi bile diyebilirim.Multiplayere girmiycem orası zaten saçmalık.Seslerde elimde sanki tenekeden yapılmış bir silah varmış gibi hissi olmasına karşın çok büyük zevk aldım.Bana göre alması gereken notları şöyle olmalıydı ;

Grafikler : 80/100
Ses : 75/100
Oynanabilirlik : 98/100
Ortalama : 84/100

Olması gerekiyordu bence.
Yorumundaki bir çok şeye katılıyorum ancak Battlefield 3'ü çok kötülemişsin. Bence BF ve COD serisi apayrı kulvarlarda koşuyor. Yanlız şunu bilmek gerekir Battlefield 3 multi özelliği ağırlıklı bir oyun olduğu için korsan satmıyor. Call of Duty Modern Warfare 3 daha senaryo içerikli oyun olduğundan korsan satıyor olsa da hem bu kadar korsan satıp, hemde bu kadar satış rekorları kırabiliyor bu da çok büyük bir başarıdır yapımcıları için. Verdiğin puanlara gelicek olursak o grafikler kesinlikle 80 alamaz, ses yine kurtarıyor gibi ama oynanabilirlik içinde 98 olacak bir yenilik yok her seneki aynı COD oynanışı, bir yenilik yok. 98 çok fazla en fazla 85 olmalı o da içine senaryoda dahil edilince. Senaryosu gerçekten çok iyiydi çok heyecanlıydı ancak gerçekten çok kısaydı. 1 yıl süreyle hazırlanan ve kendini senaryolarıyla kanıtlamış bir oyuna 3-4 saatlik bir senaryo modu yakışmadı. Bunlar senin düşüncülerinle verdiğin puanlar ama sende de konumda belirttiğim gibi fanboyluk yok değil gibi arkadaşım, yanlış bir kanıya vardıysam kusura bakma ama iki oyunu da ''tarafsız gözle'' oynasaydın, iki oyun arasındaki farkları görürdün.
eertas
Misafir

MesajKonu: Geri: Call of Duty: Modern Warfare 3 - İnceleme   Call of Duty: Modern Warfare 3 - İnceleme EmptyÇarş. Haz. 20, 2012 6:36 am

Grafik dediğin senin birtek çevre falan filan değil aslına bakarsan infinity wardın kullandığı grafik motoru frostbite 2 den bile daha iyi olabilir. FPS olaylarını bilmediğini düşünüyorum bu puanları verirken. Grafik sadece gördüğün değil o görüntünün hızıyla da alakalı, oyunun grafikleri hakkında yazdıklarını okuyunca oyunu oynamamış olsam grafiklerini homefront gibiymiş gibi zannedecektim. Grafik en az 80 alır.
Pomeron
Misafir

MesajKonu: Geri: Call of Duty: Modern Warfare 3 - İnceleme   Call of Duty: Modern Warfare 3 - İnceleme EmptyÇarş. Haz. 20, 2012 6:36 am

Senin bu yorumunu okuyunca grafikten zerre kadar anlamadığın belli oluyor. Call of Duty'nin grafikleri Frostbite 2'den bile daha iyi olabilirmiş, peh!
Prodigy
Yönetici
Yönetici
Prodigy

MesajKonu: Geri: Call of Duty: Modern Warfare 3 - İnceleme   Call of Duty: Modern Warfare 3 - İnceleme EmptyÇarş. Haz. 20, 2012 6:37 am

eertas demiş ki:
Grafik dediğin senin birtek çevre falan filan değil aslına bakarsan infinity wardın kullandığı grafik motoru frostbite 2 den bile daha iyi olabilir. FPS olaylarını bilmediğini düşünüyorum bu puanları verirken. Grafik sadece gördüğün değil o görüntünün hızıyla da alakalı, oyunun grafikleri hakkında yazdıklarını okuyunca oyunu oynamamış olsam grafiklerini homefront gibiymiş gibi zannedecektim. Grafik en az 80 alır.
Tamam kardeşim, git incelemeni yap 80 ver, burası benim alanım ben bu kadar verdim. Evet oyunun grafikleri berbat derecesinde değil, gayette güzel gözüküyorlar ama günümüz oyunlarıyla kıyasladığında vasatı aşamıyor. Çoğu kişide burda benle aynı fikirde. Yorumun için teşekkür ederim ama bu meseleyi daha fazla uzatmamalısın.
?nFlameS
Misafir

MesajKonu: Geri: Call of Duty: Modern Warfare 3 - İnceleme   Call of Duty: Modern Warfare 3 - İnceleme EmptyÇarş. Haz. 20, 2012 6:37 am

Seninde yorumundaki bir çok şeye katılıyorum.Şimdi grafiklere neden böyle 80 verdim dersen benim hiç bir oyunda görmediğim cam kırılma efecti hala bu oyunda yerini koruyor.Nasıl diyim başka oyunlarda cam parçalanır yok olur bunda ise kırık cam parçası kalıyor ve o parçayı bile kırabiliyoruz küçük ama güzel bi ayrıntı.Ayrıca Black Opstan sonra ben grafiklerde bazı gelişmeler gördüm ve beğendim.Sesler zaten vasatın altında ama müzikleri güzel ona bişey demiycem.Oynanabilirliğe değincek olunursa 98 vermemin sebenin en büyük nedeni tabikide hepimizin bildiği seneryo.Buna ek ilaveler olarak yapay zekası çok iyi olmasada iyi oluşu,battlefield 3 deki çoğu hatının cod mw3 te olmayışı gibi özelliklerin oluşu ile ben bu oyuna oynanabilirlik olarak 98 verdim.Tabiki bunlar şahsi görüşüm ve fikirlerim katılmaya bilirsin saygı duyarım.Sadecene oynanabilirliğin battlefield 3 ten iyi olduğunu söylüyorum o kadar.Fanboyluk demişsin kardeş ben bu oyunları yorumlarken tamamen tarafsız olarak yorumladım ve oynadım ve yinede azcık fanboyluk var diyorsanda cod fanboyu değil battlefield fanboyuyum bunuda bilmeni isterim.Saygılarımla...
Prodigy
Yönetici
Yönetici
Prodigy

MesajKonu: Geri: Call of Duty: Modern Warfare 3 - İnceleme   Call of Duty: Modern Warfare 3 - İnceleme EmptyÇarş. Haz. 20, 2012 6:38 am

İnFlameS demiş ki:
Seninde yorumundaki bir çok şeye katılıyorum.Şimdi grafiklere neden böyle 80 verdim dersen benim hiç bir oyunda görmediğim cam kırılma efecti hala bu oyunda yerini koruyor.Nasıl diyim başka oyunlarda cam parçalanır yok olur bunda ise kırık cam parçası kalıyor ve o parçayı bile kırabiliyoruz küçük ama güzel bi ayrıntı.Ayrıca Black Opstan sonra ben grafiklerde bazı gelişmeler gördüm ve beğendim.Sesler zaten vasatın altında ama müzikleri güzel ona bişey demiycem.Oynanabilirliğe değincek olunursa 98 vermemin sebenin en büyük nedeni tabikide hepimizin bildiği seneryo.Buna ek ilaveler olarak yapay zekası çok iyi olmasada iyi oluşu,battlefield 3 deki çoğu hatının cod mw3 te olmayışı gibi özelliklerin oluşu ile ben bu oyuna oynanabilirlik olarak 98 verdim.Tabiki bunlar şahsi görüşüm ve fikirlerim katılmaya bilirsin saygı duyarım.Sadecene oynanabilirliğin battlefield 3 ten iyi olduğunu söylüyorum o kadar.Fanboyluk demişsin kardeş ben bu oyunları yorumlarken tamamen tarafsız olarak yorumladım ve oynadım ve yinede azcık fanboyluk var diyorsanda cod fanboyu değil battlefield fanboyuyum bunuda bilmeni isterim.Saygılarımla...
Oyundaki küçük ayrıntılar oyuna zevk katılıyor sana burada katılıyorum, senin görüşüne de saygı duyuyorum. Ancak oyuna verdiğim puanlar genelini kapsıyor. Çünkü oyunlardaki en küçük ayrıntılar her incelemede çok puan kazandırsaydı, ismi duyulmamış bir çok oyun şuanda sektörde bir numara olabilirdi, bu RPG tarzı oyunlarını daha fazla öne çıkarırdı. Ancak küçük ayrıntılar her oyuncunun gözüne bu kadar batmayacağı için tüm inceleme siteleri, dergileride oyunun genelini üzerinden değerlendiriyor. Bende bu şekilde değerlendirmeye çalışıyorum. Senin yaptığın biraz samanlıkta iğne aramaya benziyor. Ancak senin bir çok görüşüne katılıyorum.
phobos21
Misafir

MesajKonu: Geri: Call of Duty: Modern Warfare 3 - İnceleme   Call of Duty: Modern Warfare 3 - İnceleme EmptyÇarş. Haz. 20, 2012 6:38 am

İnflame arkadaşım bir oyun bu kadar kötülenir!hadi single iyi değil ama diğer herşey süper abartmayalım.
eertas
Misafir

MesajKonu: Geri: Call of Duty: Modern Warfare 3 - İnceleme   Call of Duty: Modern Warfare 3 - İnceleme EmptyÇarş. Haz. 20, 2012 6:39 am

Eğer sen grafikler hakkında bir şeyler biliyor olsaydın 60-70 falan vermezdin. 60 FPS! Sor herkese bak çok az oyun var böyle
EricC
Misafir

MesajKonu: Geri: Call of Duty: Modern Warfare 3 - İnceleme   Call of Duty: Modern Warfare 3 - İnceleme EmptyÇarş. Haz. 20, 2012 6:40 am

2005'ten kalma motorla 60 FPS almak zaten normal birşey.
Opticoni
Misafir

MesajKonu: Geri: Call of Duty: Modern Warfare 3 - İnceleme   Call of Duty: Modern Warfare 3 - İnceleme EmptyÇarş. Haz. 20, 2012 6:40 am

2007. 

60 fps olayı, oyunun grafik puanına etki etmemeli bence. Grafikler 70 değil de 80 falan bence. Yani her ne kadar BF3, Crysis 2 oynayınca MW3 kötü gelse de, günümüzdeki çoğu oyundan iyi grafiklere sahip olduğu da bir gerçek.
EricC
Misafir

CoD2 motorunun altyapısını kullandığını biliyorum ben .
Archange
Misafir

MesajKonu: Geri: Call of Duty: Modern Warfare 3 - İnceleme   Call of Duty: Modern Warfare 3 - İnceleme EmptyÇarş. Haz. 20, 2012 6:41 am

Evet, bu sene CoD' ye emek verilmedi ve bir sonraki oyun için 2 yıl beklerim eğer emek verilip yenilikler yapılırsa tabi.
Opticoni
Misafir

MesajKonu: Geri: Call of Duty: Modern Warfare 3 - İnceleme   Call of Duty: Modern Warfare 3 - İnceleme EmptyÇarş. Haz. 20, 2012 6:41 am

Call of Duty 4'ün alt yapısını kullanıyor.

musa07
Misafir

MesajKonu: Geri: Call of Duty: Modern Warfare 3 - İnceleme   Call of Duty: Modern Warfare 3 - İnceleme EmptyÇarş. Haz. 20, 2012 6:42 am

oyunu oynarken yarısından sonra devam etmiyo special ops a atıyo ordada hata oluyo nasıl devam etcem
Prodigy
Yönetici
Yönetici
Prodigy

MesajKonu: Geri: Call of Duty: Modern Warfare 3 - İnceleme   Call of Duty: Modern Warfare 3 - İnceleme EmptyÇarş. Haz. 20, 2012 6:42 am

musa07 demiş ki:
oyunu oynarken yarısından sonra devam etmiyo special ops a atıyo ordada hata oluyo nasıl devam etcem
Oyunun anamenüdeki yüzdelik kısmından bahsediyorsan oyun %50'de bitiyor. Ancak bu en zor ayarda ve alınması gereken eşyaları alınca tam olarak bitiyor. Special Ops'da ki hata hakkında bir bilgim yok, ancak sanırım oyunun korsan. Korsan oyunlarda bu tür hatalar olması çok doğal, senden ricam oyunu orjinal olarak edinmen. Korsan şekilde oyun oynarsan çok hatayla karşılaşırsın, ve çözüm bulacak bir destek bulamazsın.
galip
Misafir

MesajKonu: Geri: Call of Duty: Modern Warfare 3 - İnceleme   Call of Duty: Modern Warfare 3 - İnceleme EmptyÇarş. Haz. 20, 2012 6:43 am

Eline Sağlık ÇOk ayrıntılı ve açıklayıcı olmuş....
Prodigy
Yönetici
Yönetici
Prodigy

MesajKonu: Geri: Call of Duty: Modern Warfare 3 - İnceleme   Call of Duty: Modern Warfare 3 - İnceleme EmptyÇarş. Haz. 20, 2012 6:43 am

galip demiş ki:
Eline Sağlık ÇOk ayrıntılı ve açıklayıcı olmuş....
Yorumun için teşekkür ederim, elimden geleni yapıyorum.
Prodigy
Yönetici
Yönetici
Prodigy

Call of Duty: Modern Warfare 3 - İnceleme
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Call of Duty: Modern Warfare 3
» Call of Duty: Black Ops 2
» Call of Duty Serisinden En Sevdiğiniz Karakter?
» Assassin's Creed 3