Oyun Portal Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HaberlerAnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

NBA 2K13 Kapak Yıldızları Açıklandı

+3
Jerath
WarriorTR
Prodigy
7 posters
YazarMesaj
Prodigy
Yönetici
Yönetici
Prodigy

NBA 2K13 Kapak Yıldızları Açıklandı Empty
MesajKonu: NBA 2K13 Kapak Yıldızları Açıklandı   NBA 2K13 Kapak Yıldızları Açıklandı EmptyPerş. Haz. 28, 2012 12:10 am

[Resimleri sadece adminler görebilir.]
2K Sports’un bir gün önce yayınladığı görsele göre yapılan tahminler doğrulandı. Yayınlanan görselde, NBA 2K13’ün kapağında tarantula, gül ve heykel görünmekteydi. Görsel üzerinden yapılan tahminlere göre, oyunun kapağında Kevin Durant, Derrick Rose ve Blake Griffin üçlüsünün yer alabileceği söyleniyordu. Ve 2K bu tahmini doğruladı.
2K Sports bünyesindeki Visual Concepts tarafından geliştirilen NBA 2K13, 5 Ekim 2012 tarihinde piyasada olacak.
https://denemeforum123.forum.st
WarriorTR
Er
Er
WarriorTR

MesajKonu: Geri: NBA 2K13 Kapak Yıldızları Açıklandı   NBA 2K13 Kapak Yıldızları Açıklandı EmptyPerş. Haz. 28, 2012 1:03 am

Şu oyunuda sevemedim bir türlü adamlar kütük gibi geliyor hep..
Jerath
Er
Er
Jerath

MesajKonu: Geri: NBA 2K13 Kapak Yıldızları Açıklandı   NBA 2K13 Kapak Yıldızları Açıklandı EmptyPerş. Haz. 28, 2012 1:05 am

WarriorTR demiş ki:
Şu oyunuda sevemedim bir türlü adamlar kütük gibi geliyor hep..

bence gayet iyi oyun haberede sevindim.
Sochie
Editör
Editör
Sochie

MesajKonu: Geri: NBA 2K13 Kapak Yıldızları Açıklandı   NBA 2K13 Kapak Yıldızları Açıklandı EmptyPerş. Haz. 28, 2012 1:07 am

tek başına oynamayacaksın nba biriyle oynarken zevki çıkıyor oyunun öbür türlü bayıyor zaten
Jerath
Er
Er
Jerath

MesajKonu: Geri: NBA 2K13 Kapak Yıldızları Açıklandı   NBA 2K13 Kapak Yıldızları Açıklandı EmptyPerş. Haz. 28, 2012 1:08 am

Sochie demiş ki:
tek başına oynamayacaksın nba biriyle oynarken zevki çıkıyor oyunun öbür türlü bayıyor zaten

hayır bence kendi karakterini oluşturup yıldız olmaya çalıştığın modda gayet eğlenceli. ben tekli oyuncuda çoklu oyuncuda seviyorum açıkcası.
WarriorTR
Er
Er
WarriorTR

MesajKonu: Geri: NBA 2K13 Kapak Yıldızları Açıklandı   NBA 2K13 Kapak Yıldızları Açıklandı EmptyPerş. Haz. 28, 2012 1:09 am

JeRaTh demiş ki:
Sochie demiş ki:

hayır bence kendi karakterini oluşturup yıldız olmaya çalıştığın modda gayet eğlenceli. ben tekli oyuncuda çoklu oyuncuda seviyorum açıkcası.

Ne anlıyorsunuz şu kütük gibi oyundan esneklik 0 Suspect
Sochie
Editör
Editör
Sochie

MesajKonu: Geri: NBA 2K13 Kapak Yıldızları Açıklandı   NBA 2K13 Kapak Yıldızları Açıklandı EmptyPerş. Haz. 28, 2012 1:11 am

karakter oluşturma çoğu spor oyununda en zevkli olaylardan biri ama spor oyunları asıl diğerleriyle rekabet içerisindeyken güzel
Prodigy
Yönetici
Yönetici
Prodigy

MesajKonu: Geri: NBA 2K13 Kapak Yıldızları Açıklandı   NBA 2K13 Kapak Yıldızları Açıklandı EmptyPerş. Haz. 28, 2012 1:11 am

WarriorTR demiş ki:
JeRaTh demiş ki:
Sochie demiş ki:

Ne anlıyorsunuz şu kütük gibi oyundan esneklik 0 Suspect

NBA ve basketbol türü oyunlarda şuan 2K firması tek el. Her sene birbirine benzer oyunlar çıkartması doğal çünkü rakibi yok. Bu yüzden sanırım 2009'dan beri aynı motor üstüne ufak eklemeler yapıyorlar. Açıkcası oyun zevkli mi? Bana göre zevkli, özellikle iki kişi oynarken.
https://denemeforum123.forum.st
Sochie
Editör
Editör
Sochie

MesajKonu: Geri: NBA 2K13 Kapak Yıldızları Açıklandı   NBA 2K13 Kapak Yıldızları Açıklandı EmptyPerş. Haz. 28, 2012 1:13 am

1 sene de kendime benzettim Very Happy
Ugirilik
Er
Er
Ugirilik

MesajKonu: Geri: NBA 2K13 Kapak Yıldızları Açıklandı   NBA 2K13 Kapak Yıldızları Açıklandı EmptyPerş. Haz. 28, 2012 7:32 am

JeRaTh demiş ki:
Sochie demiş ki:

Evet ancak basketbol çok kurallı bir oyun ve çok fazla yabancı terimi var.. İngilizcesi kötü olan birinin bu oyundan pek zevk alıcağını sanmıyorum açıkcası. Hayır ingilicesi iyi olsa bile çok fazla sayıda yabancı terim var. Yinede oynanışı eğlenceli bir oyun..
mustafa123
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: NBA 2K13 Kapak Yıldızları Açıklandı   NBA 2K13 Kapak Yıldızları Açıklandı EmptyPerş. Haz. 28, 2012 8:45 am

Gayet güzel oyun bence kapak yıldızını da iyi seçmişler.
Croesus
Editör
Editör

MesajKonu: Geri: NBA 2K13 Kapak Yıldızları Açıklandı   NBA 2K13 Kapak Yıldızları Açıklandı EmptySalı Tem. 10, 2012 2:09 pm

Nba 2K serisinin rakibi yok.Nba Elite kendi çapında bir şeyler yapmaya çalışıyor ama boş.Ayrıca My Player modu gerçekten çok zevkli ama bir süre sonra aynı şeylerin çıkması sıkıyor.Yani 1 sezon bitirirsiniz sıkılırsınız.İnşallah 2k13 de My Player modunu daha zengin bir hale getirirler.Kapak resmi olarak Durant'ı tercih ederim.

NBA 2K13 Kapak Yıldızları Açıklandı
1 sayfadaki 1 sayfası